入金不要ボーナス オンラインカジノ【2022年最新版】
Temmuz 18, 2022
オンラインカジノで爆発力があるスロットランキング!【2022最新】 爆発機種の探し方・一撃を出すコツ ネットカジノジャパン
Temmuz 21, 2022

Durow obiecuje nie blokować Telegramu na Ukrainie Założyciel Telegramu Paweł Durow zagroził zablokowaniem pracy posłańca na Ukrainie. Ale prawie natychmiast zmienił zdanie. Co się stało? Durow niedawno wydał następujące oświadczenie: „Nie chcemy, aby Telegram był używany jako narzędzie zaostrzające konflikty i podżegające do nienawiści etnicznej. W przypadku eskalacji sytuacji rozważymy możliwość częściowego lub całkowitego ograniczenia pracy w krajach biorących udział w konflikcie” Według niego ostatnio Telegram jest coraz częściej wykorzystywany do rozpowszechniania podróbek i niezweryfikowanych danych związanych z wojną, a administracja nie ma możliwości sprawdzenia authenticityczności wszystkich Wkrótce jednak Durow obiecał, że nie będzie ograniczał pracy posłańca na Ukrainie. Według niego „wielu użytkowników skontaktowało się z nami z prośbą o nierozważanie wyłączania przez okres konfliktu, ponyważ jesteśmy dla nich jedynym źródłem informacji.” Ale zachęca użytkowników do „dwukrotnego sprawdzenia i nie wierzenia w dane, które są publikowane w w tym trudnym okresie”.

Durow obiecuje nie blokować Telegramu na Ukrainie

Durow obiecuje nie blokować Telegramu na Ukrainie

Założyciel Telegramu Paweł Durow zagroził zablokowaniem pracy posłańca https://jiji.co.ke/buses/toyota-coaster na Ukrainie. Ale prawie natychmiast zmienił zdanie.

Co się stało?

Durow niedawno wydał następujące oświadczenie:

„Nie chcemy, aby Telegram był używany jako narzędzie zaostrzające konflikty i podżegające do nienawiści etnicznej. W przypadku eskalacji sytuacji rozważymy możliwość częściowego lub całkowitego ograniczenia pracy w krajach biorących udział w konflikcie"

Według niego ostatnio Telegram jest coraz częściej wykorzystywany do rozpowszechniania podróbek i niezweryfikowanych danych związanych z wojną, a administracja nie ma możliwości sprawdzenia authenticityczności wszystkich

Wkrótce jednak Durow obiecał, że nie będzie ograniczał pracy posłańca na Ukrainie. Według niego „wielu użytkowników skontaktowało się z nami z prośbą o nierozważanie wyłączania przez okres konfliktu, ponyważ jesteśmy dla nich jedynym źródłem informacji.” Ale zachęca użytkowników do „dwukrotnego sprawdzenia i nie wierzenia w dane, które są publikowane w w tym trudnym okresie”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.